Bliżej funduszy II

Bliżej funduszy

Projekt "Bliżej Funduszy II" powstał z myślą o podniesieniu wiedzy i świadomości mieszkańców 7 województw: wielkopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, łódzkiego oraz podlaskiego na temat Funduszy Europejskich i możliwości korzystania z dotacji unijnych w latach 2007-2013. Projekt był dofinansowany z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna w ramach konkursu dotacji Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Projekt "Bliżej Funduszy II" był realizowany poprzez następujące działania:

• "Dni Funduszy" na uczelniach
  • Warsztaty ze studentami
  • "Salon Funduszy" podczas XII Ogólnopolskich Targów Edukacja 2010
  • Audycje radiowe
  • Artykuły na portalach internetowych
  • Ankieta elektroniczna
  • Gry komputerowe i planszowe

Projekt był kontynuacją projektu "Bliżej Funduszy". Oba przedsięwzięcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zakończyły się pełnym sukcesem.

Termin realizacji: wrzesień 2009 – marzec 2010

stopka

Projekt realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.