Bliżej funduszy

Kampania informacyjno-promocyjna Funduszy Europejskich. Projekt realizowany w ramach konkursu MRR, współfinansowany z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Obejmował 7 województw. W projekcie zrealizowano następujące działania:

• warsztaty dla młodzieży i studentów,
  • spotkania informacyjne dla nauczycieli i bibliotekarzy,
  • „Dni Funduszy” na uczelniach,
  • "Salon Funduszy” podczas XI Ogólnopolskich Targów Edukacja 2009 – 3 dniowa impreza,
  • cykl 6 audycji w Radio Katowice,
  • artykuły na portalach internetowych,
  • kalendarze prezentujące dobre praktyki „Fundusze Europejskie w regionach”,
  • gra planszowa „Droga do Funduszy Europejskich”,
  • edukacyjne gry komputerowe – zręcznościowa „Złap fundusze” oraz umysłowa „Zafunduj sobie przyszłość”.

Termin realizacji: listopad 2008 - maj 2009

stopka

Projekt realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.