Ogólnopolskie targi Edukacja 2019

Mapa dojazdu i parkingu dla wystawców

Zapraszamy na oficjalną stronę targów: www.targi-edukacja.eu

Szanowni Państwo!

To już XXI Ogólnopolskie Targi „EDUKACJA 2019”

W dniach 26-27 marca 2019 r.
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK w Katowicach
W godzinach: 9.00 – 16.00

ZAPRASZAMY!

Corocznie Targi Edukacyjne są miejscem szerokiej prezentacji oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych, polskich oraz zagranicznych szkół i placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. Adresowane do młodzieży szkół gimnazjalnych, średnich i studentów, stają się głównym celem do zaprezentowania jak najszerszej oferty edukacyjnej z zakresu szkolnictwa wyższego i pomaturalnego. Ogólnopolskie Targi służą młodym ludziom nieocenioną pomocą w wyborze drogi rozwoju naukowego, a także są dobrą okazją do zaprezentowania potencjału edukacyjnego w województwie śląskim.

Każda kolejna odsłona Targów cieszy się dużym zainteresowaniem tak wystawców, jak i młodych ludzi, ciekawych wiedzy i nowych doznań, którzy w ciągu 2 dni targowych odwiedzają nas licznie, potwierdzając potrzebę realizacji imprezy tego typu dla potrzeb edukacyjnych młodego pokolenia naszego regionu i całego kraju. Tegorocznym XXI już Targom Edukacyjnym towarzyszą warsztaty, wykłady oraz spotkania z ciekawymi gośćmi w ramach XI Salonu Funduszy i VII Salonu Edukacyjnego.

Ścisła współpraca Biura Organizacyjnego Targów ze szkołami regionu razem z profesjonalną kampanią promocyjną oraz fakt, że Targi EDUKACJA 2019 odbędą się w najlepszym dla szkół wyższych i maturzystów okresie informacyjno-rekrutacyjnym, z roku na rok jest gwarancją wysokiej frekwencji Targów.

Dodatkowym atutem, zwiększającym atrakcyjność naszego przedsięwzięcia jest BEZPŁATNY WSTĘP na Targi dla wszystkich odwiedzających.

Uczestnictwo w XXI Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2019 stwarza dla Państwa okazję do przedstawienia swojej aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z młodzieżą – przyszłymi studentami, słuchaczami i klientami.

Dokumenty informacyjno-zgłoszeniowe dla wystawców:

Termin zgłoszenia uczestnictwa: 04 lutego 2019 r.

Celem dokonania zgłoszenia uczestnictwa w Targach prosimy o wydrukowanie kart i przesłanie ich w oryginale na adres Biura Organizacyjnego Targów.

We wszystkich sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym Targów, gdzie z zaangażowaniem odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w gronie Wystawców.

Biuro Organizacyjne XXI Ogólnopolskich Targów „EDUKACJA 2019”
Kościuszki 6; 40-049 Katowice
Tel/fax +48 32 2091701, 2091690