Szkoła to nie wszystko

XII Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2010 zostały zorganizowane w dniach 16-18 marca 2010 w Hali Widowiskowo-Sportowej "Spodek" w Katowicach. W ramach targów zorganizowano Centrum Wolontariatu.

Swoją ofertę zaprezentowały w nim 2 organizacje:

• Regionalne Centrum Wolontariatu z Katowic
  • Polskie Forum Edukacji Europejskiej

szkola to nie wszystko

Centrum Wolontariatu zostało zlokalizowane w bardzo dogodnym dla odwiedzających miejscu, tuż przed wejściem do II Salon Funduszy, w którym odbywały się ciekawe imprezy towarzyszące targom.

szkola to nie wszystko

XII Targi odwiedziło blisko 15 000 maturzystów i nauczycieli. Wszyscy odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą Centrum Wolontariatu. Zaroszone organizacje oferowały potencjalnym wolontariuszom:

• pomoc w znalezieniu organizacji lub instytucji w kraju lub za granicą;
  • bezpłatne szkolenia;
  • bezpłatne konsultacje w zakresie wolontariatu.

szkola to nie wszystko

Hostessy roznosiły również ulotki, zachęcające do odwiedzenia stoiska Centrum Wolontariatu i zostania wolontariuszem.

szkola to nie wszystko szkola to nie wszystko

Osoby zainteresowane wolontariatem na terenie województwa śląskiego zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach

Osoby zainteresowane wolontariatem na terenie Unii Europejskiej zachęcamy do kontaktu z Polskim Forum Edukacji Europejskiej

Polskim Forum Edukacji Europejskiej

Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Katowice w ramach konkursu "Promocja i organizacja wolontariatu".